OPINIE KURSANTÓW
SZKOŁY PRODUKTYWNOŚCI

KINGA GÓRSKA,
maturzystka z Torunia

Dlaczego dołączyłaś do kursu Szkoła Produktywności?

Początkowo nie byłam przekonana do kursu, (…) z czasem zaczęłam zauważać, że jednak potrzebuję zmiany i dzięki Twojej pomocy udało się w jakimś stopniu zmienić moje nawyki i zwiększyć produktywność.

Co się zmieniło po dołączeniu?

Wcześniej miałam pełno zadań do wykonania, czasami nie wiedziałam w co mam włożyć ręce, a teraz momentami nie mam co robić i się zastanawiam jak można tak żyć… To kompletna nowość dla mnie. (…) W tym czasie przełamałam niektóre swoje lęki i zyskałam swoistą pewność siebie…

Jak przebiegała nauka w kursie?

W czasie kursu miałam pewne trudności ze zrozumieniem i wykorzystaniem niektórych narzędzi, ale (…) w takich sytuacjach zawsze mogłam liczyć na Twoją pomoc za co bardzo Ci dziękuję.

Czy autor wspiera kursantów?

Bardzo doceniam Twoje indywidualne podejście do każdego z kursantów. Początkowo stresowałam się do Ciebie pisać, ale to też chyba była kwestia zaufania i lęku przed wyśmianiem. Z każdą kolejną lekcją, relacją na Facebook’u było coraz łatwiej…

Czy warto przystąpić do kursu?

Przystępując do kursu nic się nie traci, a zyskuje bardzo wiele cennych informacji oraz umiejętności. Szkoła Produktywności nie ma ograniczeń – jest przeznaczona dla każdego. Nie trzeba być prezesem firmy, nauczycielem, pełnoetatowym rodzicem gromady dzieci, aby móc uczestniczyć w kursie.

Co poradziłabyś przyszłym kursantom?

Tak jak powiedziałeś – Ty dasz narzędzia, pomoc, ale to każdy z nas musi wiedzieć czego chce i czy w ogóle chce coś zmienić.

ŁUKASZ PIWOWARSKI,
architekt i przedsiębiorca z Grójca

Łukasz, dlaczego dołączyłeś do Szkoły Produktywności?

Zawsze obiecywałem sobie, że w końcu muszę się nauczyć zarządzania sobą w czasie i lepszej organizacji pracy. Kupowałem książki, których i tak nie miałem czasu przeczytać, a teraz tylko zbierają kurz! Aż natrafiłem na kurs Grzegorza.

Czym autor przekonał Cię do zakupu kursu?

Obiecał mi, że po przejściu Szkoły Produktywności będę miał więcej czasu dla siebie i dla rodziny. Pomyślałem sobie, że to tylko takie tam gadanie i mocno się zdziwiłem!

Czy program kursu Ci się podobał?

Już po pierwszych modułach zrozumiałem, gdzie robiłem największe błędy. Wiedza w kursie jest świetnie poukładana, wszystko dokładnie opisane i potwierdzone badaniami. Nie jakieś pitu pitu tylko same konkrety.

Co się zmieniło w Twoim życiu?

Dzięki ogromnej wiedzy, którą Grzegorz wykłada chyba w najlepszy z możliwych sposobów odzyskałem kilka ładnych godzin tygodniowo. W perspektywie roku daje grubo ponad 200 godzin! Wyobrażasz sobie, 200 godzin!

Czy poleciłbyś kurs innym osobom?

Ten kurs jest warty każdych pieniędzy! (…) Jako przedsiębiorca, który zna wartość każdej godziny swojej pracy mogę powiedzieć Ci jedno – bierz w ciemno, zanim ten kurs będzie kosztował 5.000zł. A i tyle jest warty!

GRAŻYNA SAPIEJA,
specjalista ds. nieruchomości z Poznania

Dlaczego przystąpiłaś do kursu?

Głównym powodem mojego dołączenia do Szkoły Produktywności była chęć nauki planowania swoich zadań oraz poznania nowych metod pomagających zwiększyć swoją energię i siłę do pracy.

Chciałam znaleźć motywację do działania, aby zawalczyć o dobrze wykorzystany czas dla siebie – swojej przyjemności.

Co dało Ci przystąpienie do kursu?

Kurs dał mi dużo pomocnych i cennych rad, jak poradzić sobie z zadaniami, które mnie przerastały. Uzyskałam też dużą dawkę  pozytywnej motywacji i świadomość, że mam prawo do błędów oraz porażek. Nic się nie dzieje, jak je popełniam – oczywiście pod warunkiem, że wyciągnę z nich lekcję na przyszłość.

Co było dla Ciebie najcenniejsze?

Każda lekcja była dla mnie cenna i ważna. Podane przykłady oraz metody na zwiększanie produktywności na stałe zagoszczą w moim życiu zawodowym i prywatnym. Odnalazłam porządek i spokój dzięki planowaniu.

Czy poleciłabyś ten kurs innym osobom?
Polecam ten kurs każdemu, kto chce zwiększyć swoja radość życia. A najłatwiej to osiągniesz przez rozwój osobisty w planowaniu, tak naprawdę każdej życiowej sprawy i planu.

CEZARY ZYGMUNTOWICZ,
inżynier budownictwa z Warszawy

Dlaczego przystąpiłeś do kursu?

W pracy często spada na mnie duża ilość zadań. Czasami zdecydowanie za duża, jak na jedną osobę. Szukałem sposobu, jak poprawić swoją produktywność i organizację czasu.

Czy w Szkole Produktywności znalazłeś to czego szukałeś?
Jestem dosłownie po 3 modułach i (…) jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wiedza z pierwszych lekcji otworzyła mi oczy i pokazała błędne założenia, którymi kierowałem się przy realizacji swoich zadań.

Co było dla Ciebie przełomowe?

Nie zdawałem sobie sprawy, jak ważny jest w tym wszystkim odpoczynek. Taka mała rzecz, a tyle zmian na plus. Powoli usuwam też kolejne rozpraszacze i widzę zdecydowaną poprawę.

Jak podoba Ci się program kursu?

Grzegorz tłumaczy wszystko w bardzo przystępny sposób i dobrze się go słucha. Nie mogę się doczekać kolejnych lekcji!

Czy poleciłbyś ten kurs innym osobom?

Poleciłem już dołączenie do Szkoły Produktywności swojemu bratu, ma podobne zdanie. Tobie też polecam dołączyć jeżeli chcesz zmienić swoje życie na lepsze. Serio – zarówno to zawodowe, jak i prywatne.

MAGDALENA ŻYLIŃSKA,
pracownik etatowy z Suwałk

Magda, co można znaleźć w Szkole Produktywności?

Sam kurs odnosi się do panowania nad swoim czasem, własną pracą i sobą, a wszystko to przenosi się na każdą sferę naszego życia.

Co jeszcze oferuje ten kurs?

Świetny kontakt, bardzo dużo prostych i cudownych narzędzi (…) Najlepsze jest to, że otrzymujemy bardzo dużo uwagi. Widać i czuć zaangażowanie, co jest niesamowicie wspaniałe (…)  to właśnie daje nam kurs.

Miałaś jakieś obawy przed przystąpieniem?
(…) początkowo miałam obawę, że nie jest dla mnie. Jednak po krótkim czasie zrozumiałam, że ten kurs jest dla każdego. Nie ważne czy pracujesz w korporacji, na etacie, stacjonarnie czy zdalnie znajdziesz w nim coś dla siebie.

Co możesz powiedzieć osobom, które mają trudności z produktywnością?

Jeśli nie wiesz gdzie i jak zacząć, to zacznij od przystąpienia do kursu. Być może na początku pomyślisz, że to nie dla Ciebie, lecz zapewniam, nastąpi moment olśnienia i nie pożałujesz swojej decyzji o dołączeniu do kursu.

Czy jesteś zadowolona z przystąpienia do programu?

Kurs produktywności pod patronatem Efektywnego Rozwoju to najlepszy wybór jakiego dokonałam. Mogłabym wymieniać same superlatywy tego kursu jednak najlepiej przekonać się samemu. Szczerze i gorąco polecam.

 

JANUSZ ZYGMUNTOWICZ,
technolog PKN Orlen z Płocka

Dlaczego dołączyłeś do Szkoły Produktywności?

Powodem mojego dołączenia była chęć zorganizowania swojego czasu w sposób bardziej produktywny oraz pokonania swojej prokrastynacji. W pracy jak i poza nią podejmuje różnego rodzaju wyzwania, projekty, które nie zawsze byłem w stanie zapanować dobrze w czasie.

Co zmieniło się w Twoim życiu dzięki kursowi?

Dzięki kursowi dowiedziałem się jak sobie działać z prokrastynacją. (…) moje zadania są realizowane z wyprzedzeniem co uwalnia mnie z poczucia, że robię rzeczy na ostatni dzwonek.

Czy było coś przełomowego w kursie?

Najcenniejszą informacją była ta, która uświadamiała mi, że nie należy stosować wszystkich zasad od razu tylko stopniowo je testować i wprowadzać te które na nas działają.

Komu poleciłbyś dołączenie do kursu?

Kurs poleciłbym każdej osobie, która chce zmienić coś w swoim życiu. Kurs pokazuje narzędzia, dzięki którym łatwiej dążyć do obranego celu małymi krokami.

KAROL KRAJEWSKI,
Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Legion

Karol, dlaczego przystąpiłeś do kursu?

Jestem osobą aktywną w życiu społecznym i stale mam coś do zrobienia. Kurs Grześka pomógł mi wszystko sobie poukładać i lepiej organizować dzień. Zrozumiałem, że odpoczynek, jest równie ważny, jak praca.

Jak oceniasz program kursu?

Strasznie podobają mi się wszystkie omawiane metody, narzędzia i osobiste wskazówki autora odnośnie sposobów podnoszenia swojej produktywności. Te ostatnie dają mi chyba największą wartość.

Co Ci się najbardziej podoba w kursie?

Jedną z największych zalet Szkoły Produktywności jest dostępność 24h/7 dni w tygodniu. Ułatwia mi to naukę i dostosowanie do swojego planu dnia.

Komu poleciłbyś Szkołę Produktywności?

Bardzo się cieszę, że dołączyłem. Udział w tym kursie serio zmienia życie! Oczywiście polecam go wszystkim zapracowanym!

Post Scriptum od Karola

Nie oszukuj się, że nie masz czasu, żeby dołączyć – właśnie dlatego powinieneś!

MARLENA STAŃCZAK,
Store Manager z Płocka

Dlaczego przystąpiłaś do kursu?

Głównym powodem mojego dołączenia do SZKOŁY PRODUKTYWNOŚCI była chęć nauczenia się – lepszego zarządzania swoim czasem, jak również odpowiednie/skuteczne planowanie zadań w domu/ w pracy/ w szkole.

Co było dla Ciebie odkrywcze w wysokiej produktywności?

Jak się okazuje motywacja jest tutaj kluczowa i niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu każdego człowieka. Potrzebna jest po to, żeby codziennie rano wstać z łóżka, iść do pracy czy zrobić trening na siłowni.

MOTYWACJA to energia, której potrzebuje każdy człowiek, żeby rozpocząć i wytrwać w działaniu. Dzięki temu kursowi to zrozumiałam.

Co się zmieniło w Twoim życiu?

Wiedza z kursu pomogła mi w lepszym organizowaniu wszelkich zadań, które mam do wykonania jak również  nauczyłam się  kontrolować swoje wejścia na social media.

Komu poleciłabyś ten kurs?

Szkołę Produktywności polecam wszystkim, którzy są ambitni i dążą do samorozwoju.