OPINIE UCZESTNIKÓW MOICH SZKOLEŃ

Grzesiek to super pozytywny człowiek, potrafi pociągnąć dyskusję i „wyciągnąć” od każdego coś ciekawego, co pozawala na spojrzenie na problem z wielu stron. Dzięki jego szkoleniu będę lepiej organizował swój czas poświęcony projektem i lepiej je planował…

Damian

Grzesiek rzeczowo przedstawił i opisał podstawowe błędy początkujących osób. Pokazał kilka sztuczek na szybkie wprowadzenie się w stan działania oraz wyjaśnił nam mechanizmy rządzące motywacją. Świetne były narzędzia, które pomagają wykonywać zadania w efektywny sposób. Praktycznie dzień po szkoleniu odczułem mega zmianę. Teraz mam więcej czasu dla siebie. Klasa sama w sobie.

Krzysiek

Wiedza przekazana bardzo przejrzyście, tak aby każdy zrozumiał co trener chciał przekazać. Od razu dało się odczuć, że prowadzący był zaangażowany w to, aby nauczyć nas jak najwięcej, przy okazji z dobrym humorem 🙂

Dominika

Naprawdę świetnie prowadzisz szkolenie, ani chwila z długich godzin nie wydała mi się nudna. Potrafisz aktywizować grupę, widać że chcesz, aby każdy wyniósł z tego szkolenia jak najwięcej. Daję 9/10 tylko dlatego, żebyś zmotywować Cię do bycia jeszcze bardziej profesjonalnym… Poza tym chętnie poszłabym na następne szkolenia prowadzone przez Ciebie. Po raz pierwszy tak wiele wyniosłam ze szkolenia. Dzięki! 🙂 Co do planowania swojego czasu nadal jest mi ciężko się zmobilizować. Ale za to motywacja wzrosła na wystarczający poziom, żeby wyjść z zadowoleniem ze wszystkich kolokwiów w tym tygodniu, mimo braku nauki w weekend :p

Gosia

Podobało mi się że jako trener nie był nachalny i nie trzymał się ściśle narzuconych tam w organizowanych dla nas aktywnościach. Format zabaw był bardzo otwarty i dawał nam możliwość naginania reguł pod własne potrzeby co jednak miało wpływ na klarowność niektórych zadań. Wnioski po szkoleniu: Muszę popracować nad sobą, gdyż moje predyspozycje nie współgrają z umiejętnym zarządzaniem czasem.
Kamil

Sposób prowadzenia, jak i część merytoryczna była na najwyższym możliwym poziomie. Troszeczkę może podczas jednego ćwiczenia, przekaz informacji trochę nie zagrał, mimo to, wszystko odbyło się w mega pozytywnej atmosferze. Wyniosłem bardzo wiele, wiem jak lepiej organizować swój czas, wykonywać swoje zadania szybciej i przede wszystkim, jak radzić sobie ze spadkiem motywacji! Postanawiam pracować cały czas nad tym aby się rozwijać. Myślę, że to bardzo ciekawe doświadczenie, które mi się przyda w relacjach z ludźmi i ułatwi pracę. Dziękuje za szkolenie oraz pozdrawiam. Grzegorz B.

Grzegorz B.

Grzegorz sprawiał wrażenie profesjonalisty, ale nie osoby niedostępnej, świetny kontakt ze wszystkimi osobami na szkoleniu, pomimo dużej grupy. Podobało mi się szczególnie pozostawienie kontaktu i przyjście na naszą integrację, co dowiodło, że zależało mu na nas, żebyśmy naprawdę przyswoili tę wiedzę, a nie żeby tylko nam ją przekazał. Jemu serio zależy na tym, żeby przekazać Ci praktyczną wiedzę, której od razu będziesz mógł używać.

Krystian

U trenera podobała mi się pozytywna energia, szeroki uśmiech i zapał do pracy. Był ciekawy nas, uczestników szkolenia. Przekazywał wiedzę w jasny, rzetelny sposób. Atmosfera była bardzo przyjazna, nie zabrakło śmiechu i dobrej zabawy! Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym, co na pewno wpłynęło pozytywnie na stan naszej wiedzy po szkoleniu. Nie jestem w stanie powiedzieć czego mi zabrakło, może to wynika z mojego niewielkiego jeszcze doświadczenia. Generalnie jestem mega zadowolona i mam nadzieję, że wezmę udział jeszcze w tak niesamowitym spotkaniu w niedalekiej przyszłości.
Czuję wzrost motywacji, chciałabym zaangażować się w jakiś projekt w moim WRSie. Jestem bardziej świadoma swojej osoby, predyspozycji i to chyba najbardziej mnie cieszy z tego całego szkolenia. Dziękuję !

Aleksandra

Serdecznie polecam indywidualne spotkania z Grzegorzem. Miałam przyjemność współpracy podczas przygotowywania się do zmiany pracy. Każdorazowo Grzegorz jest bardzo dobrze przygotowany do spotkania. W prosty sposób potrafi wszystko wyjaśnić i odnieść przykładami do codziennego życia. W przyjaznej atmosferze motywuje do działania i pokazuje, że systematyczną pracą możemy osiągnąć nasze cele. Natomiast odpowiednimi ćwiczeniami zachęca do wyjścia ze swojej strefy komfortu dbając jednocześnie o komfort uczestnika spotkania. Decydując się na szyte na miarę konsultacje nie spodziewałam się, aż tak spektakularnych rezultatów:)

Szczerze polecam:)

Jadzia M.

Plusy 🙂 :
– Podobała mi się forma wypowiedzi i sposób przekazu informacji (nie tylko napisane/narysowanie czegoś na tablicy jak robi większość trenerów, a umiejętne zobrazowanie każdego z omawianych tematów).
– Mam już kilka szkoleń za sobą z różnymi trenerami i na żadnym trenera nie interesowała tak bardzo integracja w grupie. Zwykle uczestnicy integrują się na tyle ile muszą by wykonać zadanie, bo po prostu mają mało do tego okazji. Na tym szkoleniu natomiast niemalże każde (albo każde?) zadanie zachęcało do szerszego poznawania się i wspólnej zabawy ucząc się przy tym czegoś wartościowego. Z każdym uczestnikiem grupy zamieniłem chociaż kilka zdań i zapamiętałem jego imię bez problemu (co też zawsze przychodzi mi z trudem).
– Zainteresowanie każdym uczestnikiem szkolenia oraz bardzo pozytywne podejście do każdego z osobna.
– To że 10h szkolenia minęło tak szybko, że czułem się jakbyśmy przenieśli się w czasie co najmniej o połowę tego czasu. Naprawdę wielkie wyrazy uznania za tak umiejętne przeprowadzone szkolenie gdzie żadna osoba chyba nie doznała nudy choćby na chwilę. Mam takie uzależnienie, że ciągle sprawdzam godzinę na telefonie (jest to chyba przejaw chwilowego znudzenia), a na tym szkoleniu spojrzałem tylko raz pod koniec z czystej ciekawości.
– Zwykle wyjazdowe szkolenia są traktowane przez uczestników jako okazję do kilku imprez, a samo szkolenie jest traktowane drugoplanowo mimo tego, że przecież szkolenie jest głównym celem wyjazdu. To szkolenie natomiast było przeprowadzone w tak dobry sposób, że dla mnie naprawdę było główną atrakcją naszego wyjazdu i myślę, że nie jestem jedyny, który tak myśli.
– Po szkoleniu zauważyłem, że podszedłeś do naszego kolegi z autyzmem, żeby z nim porozmawiać i pomagając przy sprzątaniu usłyszałem trochę tej motywującej i bardzo pozytywnej rozmowy (nie podsłuchiwałem, po prostu staliście blisko :P). Naprawdę szanuję za taki krok, bo chyba nikt z naszego towarzystwa nigdy z nim w taki sposób nie porozmawiał, a większość ludzi na uczelni nie ma o nim pozytywnego zdania z wiadomych przyczyn. Wiem, że może nie jest to odnośnie samego szkolenia, ale chciałem Cię za to pochwalić.
Minusy:
– Nie wierzę, że to piszę ale nie ma, po prostu ich nie ma. Teoretycznie nie da się zrobić czegoś idealnie, ale naprawdę nic mi nie przychodzi do głowy. Zdaję sobie sprawę, że często krytyka jest ważniejsza od wychwalania, ponieważ pozwala dostrzec komuś jego słabości i zmotywować go nad pracowaniem nad nimi, ale w tym przypadku naprawdę nie potrafię niczego dostrzec.
———————————————————————————————–
P.S. mam nadzieję, że jeszcze kiedyś trafię na twoje szkolenie. Fajnie jest się rozwijać, a takie szkolenia świetnie na to pozwalają. Dziękuję za super szkolenie, było 11/10
P.S.2 pomysł z tymi listami i kopertami jest niesamowity. Po tak dobrym szkoleniu jeszcze mieć możliwość przeczytania czegoś pozytywnego na swój temat od rówieśników jest strasznie motywujące, przyjemne i budujące. Dlatego też mimo iż ciężko idzie mi pisanie dłuższych wypowiedzi chciałem się odwdzięczyć i też napisać Ci wszystko co tylko mi przyjdzie do głowy na twój temat 🙂

Marcin