Pobierz bezpłatny e-book
7 sposobów, jak być lubianym?

Co zyskasz czytając ten e-book:

✅ dowiesz się, jak sprawić, żeby ludzie polubili Cię już od pierwszego kontaktu,
✅ dostaniesz świetne narzędzia, które pomogą Ci budować relacje z innymi,
✅ ludzie będą Ci chętniej pomagać, gdy będziesz potrzebować pomocy,
zaoszczędzisz wiele czasu, energii i nerwów załatwiając swoje sprawy.

Spraw, żeby ludzie po prostu Cię uwielbiali ? …i to od zaraz.
PS. Sprawdź czy nie trafił do ofert, powiadomień lub spamu na Twojej poczcie.

Zobacz opinie użytkowników

Świetny E-book! Potrafi zdziałać cuda, tylko trzeba z niego korzystać. Jest to narzędzie z którego trzeba korzystać a nie tylko przeczytać i zapomnieć. Jest jedna strona którą warto ustawić sobie na tapetę. Na swoim przykładzie przekonałem się że wystarczy zastosować podane w nim wskazówki i można mocno podnieść relacje a innymi.

Bartek

Ten e-book jest genialny! Dobrze napisany i same konkrety! W kilka dni ludzie zaczęli się do mnie uśmiechać i sami zagadywać. Mocno chciałam poznać jednego chłopaka, ale nie miałam odwagi. I wiesz co, SAM ZAGADAŁ. W sobotę idziemy do kina. Dziękuję!!!

Kamila

Szczerze, to po przeczytaniu Twojego e-booka byłam trochę sceptyczna. Niektóre sposoby wydały mi się dziecinne. Pomyślałam jednak sobie, że nic nie stracę i potestuję to w swojej pracy. Na ogół koleżanki nie zapraszały mnie na wspólne wyjścia. Po dwóch tygodniach jednak z nich zaprosiła na wspólne zakupy. Widzę, że to zaczyna naprawdę działać. Grzegorz, dziękuję Ci bardzo raz jeszcze.

Marta

Dzień dobry, 

maila od Pana dostałam 6 dni temu, ale dopiero dzisiaj znalazłam to w spamie. Dostałam pierwsze zadanie o mówieniu „dzień dobry” i udało mi się odnaleźć e-booka. Lekturę zacznę za chwilę, ale już teraz chciałabym podziękować za przypomnienie o mówieniu prostego „dzień dobry”. Staram się codziennie o tym pamiętać, ale wiadomo czasem mamy gorszy dzień i o tym zapominamy. Dzisiaj miałam trochę gorszy humor, przeczytałam Pana maila i postanowiłam zrealizować pierwsze zadanie. Uśmiech wrócił na moja twarz w zwrotnym tempie i to po jednym wypowiedzianym „dzień dobry”, przemiłej ekspedientce w sklepie.

Bardzo dziękuję za wspaniałą poradę!

Do zobaczenia za 5 dni !

Ania

Przeczytałam całego e-booka. Niektóre przykłady mogłyby wydawać się banalnymi ale tak często o nich zapominamy. Na pewno będę pamiętać o tych wskazówkach. Bardzo przydatny e-book. Dziękuję bardzo i pozdrawiam cieplutko

Patrycja

Made with ❤ by Grzegorz Kobuszewski | RegulaminPolityka Prywatności | Kontakt
Copyright © Efektywny Rozwój Sp. z o.o.