OPINIE UCZESTNIKÓW
Szkoły Pracy Dyplomowej

JULIA
Collegium da Vinci w Poznaniu,
kierunek Doradztwo zawodowe i coaching kariery

Dlaczego warto skorzystać z kursu?

Kurs jest przemyślany i dobrze ułożony. Znajdziemy w niej dużą ilość merytorycznych treści oraz sprawdzonych rozwiązań. Rozpoczyna się szczegółowym wprowadzeniem, w którym są opisane m.in. elementy kursu (łącznie z tym jak z niego efektywnie czerpać wiedzę i praktykę) oraz to, z czym, przy odpowiednim zaangażowaniu, możemy skończyć kurs. Dalej przechodzimy do konkretnych modułów, w których znajdziemy wszystko, co jest ważne przy pisaniu pracy dyplomowej, a nawet więcej. Zyskujemy wiedzę, którą można wykorzystać również w innych dziedzinach naszego życia prywatnego i zawodowego. Każdy moduł kończy się „pracą domową”, która pozwala usystematyzować zdobytą wiedzę i umiejętności oraz przybliża nas do napisania naszej pracy. No i najważniejszy element kursu – wspierająca społeczność, z którą możesz dzielić się swoimi sukcesami, wiedzą, pytaniami i wątpliwościami. To jest świetny element dodatkowy! W grupie na Facebook`u są aktywni nie tylko Uczestnicy kursu, ale również jego twórcy, którzy wchodzą w interakcje, odpowiadają na pytania i wspierają w osiągnięciu celu.

Polecam skorzystać z kursu, zwłaszcza jeśli to Twoja pierwsza praca dyplomowa. Dzięki zdobytej wiedzy każda kolejna będzie już łatwizną.

MARTA
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,
kierunek Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Wyobraźcie sobie znajomego, z którym macie okazję pisać swoją prace w tym samym czasie – tak właśnie przebiegała każda moje lekcja z Grześkiem. Każda kolejna coraz bardziej motywowała mnie i wskazywała drogę do idealnej pracy dyplomowej. Przeszłam już wszystkie dostępne lekcje i z niecierpliwością czekam na kolejne.

Serdecznie polecam Wam dołączyć, szczególnie jeśli macie trudności z motywacją!

MAGDA
Politechnika Warszawska,
Ekonomia i Rachunkowość

Do samego pisania pracy nastawiałam się mało pozytywnie, i to było delikatne określenie ? Kurs poleciła mi znajoma bo byłam załamana moim promotorem. Przeszłam pierwsze cztery moduły. Jasno i dokładnie objaśniały co ma robić i jak podejść do tematu. Pisanie pracy nie jest takie straszne.

Grzegorz mógłby spokojnie zastąpić mojego promotora ? Polecam każdemu kto się zastanawia czy warto ?

PAULINA
Uniwersytet Łódzki, kierunek Matematyka

Najbardziej zależało mi na pokonaniu lenistwa i żeby w końcu zacząć coś robić. I co zobaczyłam w 2 module? Lekcje o motywacji i organizacji pracy. Tak jakbyś dokładnie wiedział czego potrzebuję! MEGA mi się podobało. Krótko, zwięźle i treściwie. Przedstawione informacje do zastosowania w praktyce i to praktycznie od zaraz. Reguła 5-sekund to czysta magia!

Ta wiedza przyda mi się nie tylko do pisania pracy, ale i w życiu. mega kurs!

Copyright © 2018-2020 Efektywny Rozwój Sp. z o.o. | Polityka Prywatności