Opinie osób, które dołączyły do Szkoły Pracy Dyplomowej:

JULIA
Collegium da Vinci

Dlaczego warto skorzystać z kursu?

Kurs jest przemyślany i dobrze ułożony. Znajdziemy w niej dużą ilość merytorycznych treści oraz sprawdzonych rozwiązań. [...] Dalej przechodzimy do konkretnych modułów, w których znajdziemy wszystko, co jest ważne przy pisaniu pracy dyplomowej, a nawet więcej. [...]

Polecam skorzystać z kursu, zwłaszcza jeśli to Twoja pierwsza praca dyplomowa. Dzięki zdobytej wiedzy każda kolejna będzie już łatwizną.

PAULINA
Uniwersytet Łódzki

Najbardziej zależało mi na pokonaniu lenistwa i żeby w końcu zacząć coś robić. I co zobaczyłam w 2 module? Lekcje o motywacji i organizacji pracy. Tak jakbyś dokładnie wiedział czego potrzebuję! MEGA mi się podobało. Krótko, zwięźle i treściwie. Przedstawione informacje do zastosowania w praktyce i to praktycznie od zaraz. Reguła 5-sekund to czysta magia!

Ta wiedza przyda mi się nie tylko do pisania pracy, ale i w życiu. MEGA kurs!

MARTA
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Wyobraźcie sobie znajomego, z którym macie okazję pisać swoją prace w tym samym czasie – tak właśnie przebiegała każda moje lekcja z Grześkiem. Każda kolejna coraz bardziej motywowała mnie i wskazywała drogę do idealnej pracy dyplomowej. Przeszłam już wszystkie dostępne lekcje i z niecierpliwością czekam na kolejne.

Serdecznie polecam Wam dołączyć, szczególnie jeśli macie trudności z motywacją!

100% GWARANCJA SATYSFAKCJI

Pokochaj ten kurs, albo zwrócę Ci pieniądze

Materiały przygotowałem tak, żeby dały Ci 10x więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli jednak z jakichś powodów kurs nie będzie dla Ciebie odpowiedni to zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty. Wystarczy, że napiszesz na adres biuro@efektywnyrozwoj.pl

Moim celem jest danie Ci, jak najwięcej wartości i pokazanie, jak szybko napisać pracę dyplomową.

Cena już nigdy nie będzie niższa.

Kolejne otwarcie będzie dopiero za kilka miesięcy, więc może warto dołączyć już teraz?

497zł

(z VAT)

ZAPISY ZAMYKAMY ZA

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

1) Kiedy rozpoczyna się program i jak długo trwa?

Program rozpoczyna się w momencie, gdy wykupisz do niego dostęp. Dostaniesz maila z danymi do logowania. Kurs trwa 12 tygodni, ale możesz przejść go szybciej (szczególnie pierwsze moduły).

2) Czy od razu będę miał dostęp do treści kursu?

Otrzymasz dostęp do nagrań video, materiałów, tajnej grupy i innych rzeczy. Jest to pierwsze otwarcie i od razu będziesz miał dostęp do 6 z 10 modułów. Kolejne będą się pojawiały co tydzień lub dwa, tak, żebyś spokojnie zdążył z napisaniem pracy do końca czerwca. Przewiduje też 2 dodatkowe moduły.

3) Czy dostęp jest dożywotni?

TAK. Kupując kurs w tej edycji, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów. (a dokładniej, tak długo, jak będzie istniał Efektywny Rozwój).

4) Co jeśli program nie spełni moich oczekiwań?

Jeżeli uznasz, że program nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować z niego. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz e-mail na: biuro@efektywnyrozwoj.pl – zwrócę Ci 100% wpłaty.

5) Jakich narzędzi potrzebuję, żeby wynieść z programu, jak najwięcej?

Program możesz przerobić w dowolnym miejscu. Wystarczy dostęp do Internetu. Najlepiej jednak, żebyś miał przygotowany pakiet MS Office 2013 lub nowszy.

6) Potrzebuję fakturę. Czy ją dostanę?

Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą iFirma, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu.

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Napisz e-mail na:
biuro@efektywnyrozwoj.pl

lub

na naszego fb ➡️➡️➡️

Copyright © 2018-2020 Efektywny Rozwój Sp. z o.o. | Polityka Prywatności