Cześć,

mam na imię Grzegorz.

Jestem trenerem efektywnego rozwoju kompetencji interpersonalnych, badaczem procesów społecznych, publicystą i blogerem.

 

Moją misją jest:

“Pomaganie ludziom w rozwijaniu własnych kompetencji interpersonalnych przy użyciu indywidualnie dobranych narzędzi, dzięki czemu, każdego dnia, mogą efektywniej podnosić jakość swojego życia.”

 

Dlaczego to robię?

Właściwie to z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest szczera chęć niesienia pomocy innym ludziom, związana z potrzebą podnoszenia poziomu kompetencji interpersonalnych w naszym społeczeństwie. Wynika ona z kilku powodów i dotyczy szczególnie ludzi młodych. Więcej o tym, i o badaniach, które prowadziłem jakiś czas temu możesz przeczytać w jednym z moich wpisów. Drugim powodem jest moja pasja do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Od kiedy tylko pamiętam zawsze lubiłem to robić. Początkowo jako korepetytor, potem jako nauczyciel akademicki, a teraz jako trener efektywnego rozwoju. Z tego też powodu założyłem bloga. 🙂

Łączę więc swoją pasję do nauczania z realną potrzebą i pożytkiem dla innych, co daje mi podwójną satysfakcję. Gorąco wierzę również w to, że moja działalność sprawia, że świat staje się chociaż odrobinę lepszym miejscem do życia, dla nas wszystkich. 🙂

Grzegorz Kobuszewski, efektywnyrozwoj.pl

Dlaczego warto czytać blog efektywnyrozwoj.pl?

Kompetencje interpersonalne są absolutną podstawą w życiu każdego człowieka. Opanowane na odpowiednim poziomie są wyznacznikiem zarówno sukcesu zawodowego, jak i udanego życia osobistego. To dzięki nim skuteczniej będziesz komunikować się z innymi, zbudujesz trwalsze relacje i będziesz bardziej przygotowany/(-a) na zawirowania czy trudności życiowe. Ponadto, wiedza zgromadzona na efektywnyrozwoj.pl pozwoli Ci na stopniowe zwiększanie poziomu swoich kompetencji interpersonalnych oraz życiowej zaradności.

Dzięki temu, przy odpowiednim zaangażowaniu, w krótkim czasie:

  • zaczniesz bardziej rozumieć otaczający Cię świat,
  • poprawisz swoje relacje z Twoimi bliskimi oraz Twoim otoczeniem,
  • poznasz narzędzia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie i zachowania innych ludzi,
  • nauczysz się, jak efektywniej zarządzać własnym czasem i realizowanymi przez siebie projektami,
  • zdobędziesz wiedzę, jak budować efektywnie działające zespoły projektowe, w których panuje atmosfera wzajemnego zaufania,
  • dowiesz się, jak odpowiednio reagować w trudnych sytuacjach życiowych (autorefleksja nad własnym zachowaniem oraz postawami),
  • i sprawisz, że Twoje życie zmieni się na lepsze, a Ty zaczniesz się nim bardziej cieszyć. 🙂

Treści tego bloga dedykuję wszystkim tym, którzy postanowili zmienić swoje życie na lepsze i stać się lepszą wersją samych siebie.

Jeżeli jesteś ciekawy/(-a), jak to się wszystko u mnie zaczęło i jakie mam plany na najbliższą przyszłość to serdecznie zapraszam Cię do tego wpisu.

 

Czy wysyłasz jakieś specjalne materiały swoim subskrybentom?

Tak. Jeżeli zaczynasz właśnie przygodę ze świadomym rozwojem własnych kompetencji to koniecznie zapisz się na newsletter. Dzięki temu dostaniesz informację o każdym nowym wpisie, jako jedna z pierwszych osób. Dodatkowo, co jakiś czas i wyłącznie dla moich subskrybentów, będę wysyłał specjalnie treści oraz narzędzia usprawniające rozwój kompetencji. Pomogą Ci one między innymi śledzić własne postępy, dokonać autorefleksji i lepiej zrozumieć zachowania innych ludzi. Formularz newslettera znajduje się w zakładce kontakt. Pojawi się on automatycznie, gdy przewiniesz stronę kontaktu do końca lub będziesz chciał/chciała ją zamknąć.

 

A jak jeszcze, mogę Tobie pomóc?

Prowadzę spotkania indywidualne oraz szkolenia i warsztaty grupowe w kilku obszarach tematycznych:
 

Jeżeli Ty i/lub Twoja organizacja potrzebujecie pomocy w jednym z powyższych obszarów to zapraszam do kontaktu.
 
Close Menu